مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

رشد و توسعه متوازن اقتصادی و اجتماعی کشور با کارآفرینی بر مبنای عامل اصلی سرمایه انسانی در اکوسیستم و ایجاد ارزش اقتصادی و اجتماعی برتر در فضای انگیزشی رقابتی کارآفرینانه و حمایت از تولید ملی دست یافتنی است. بی شک ثروت کل جامعه حاصل مجموع ثروت اقتصادی و ثروت اجتماعی است.


طبقه بندی موضوعی
اوقات شرعی

نوجوانان میلیونر کارآفرین جهان را بشناسیم

سه شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ۰۷:۵۰ ق.ظ

  • جاستین بیبر

بیبر یکی از مشهورترین نوجوانانی است که تبدیل به کارآفرین میلیونر شده است و از حوزه خوانندگی پاپ به حوزه تکنولوژی قدم گذاشته و در چند کمپانی برای سرمایه گذاری سهام خریده است. سال گذشته فوربس درآمدهای دو سال او را حدود 108 میلیون دلار تخمین زد.

 

  • نیک دالویزیو

دالویزیو نابغه ساخت برنامه ها و اپلیکیشن، در سن 17 سالگی برنامه Summly که برای خلاصه کردن اخبار بود را به قیمت 30 میلیون دلار به یاهو فروخت. او حالا کارمند تمام وقت یاهو است.

 

  • برایان وونگ

این جوان 19 ساله برای اداره توسعه کسب و کار در Digg استخدام شد. وونگ شبکه جوایز موبایل به نام Kiip را ترتیب داد که در تبلیغات موبایل تحول ایجاد کرد. تابحال این کمپانی 15 میلیون دلار سرمایه گذاری داشته است.

 

  • کامرون جانسون

کامرون جانسون اولین کسب و کار خود را در 9 سالگی آغاز کرد و برای مهمانی های خانوادگی خود، دعوتنامه درست کرد. او بعداً چندین کسب و کار دیگر از جمله فضای تبلیغاتی اینترنتی و کارت های تبریک و ... درست کرد و دارایی خالص او قبل از اتمام دبیرستان از 1 میلیون دلار گذشت.

 

  • مدیسون رابینسون

دمپایی های مدیسون رابینسون 15 ساله بیش از 1 میلیون دلار فروش کردند و حالا این کمپانی او را به سمت میلیونر شدن سوق می دهد. مانند هر کارآفرین موفق دیگری، او نیز محصولاتش را به تیشرت، کلاه، اپلیکیشن و کتاب داستان گسترش داد.