مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

کارآفرینی بر محور اکوسیستم و اقتصاد دانش بنیان

مهندس سعدی

رشد و توسعه متوازن اقتصادی و اجتماعی کشور با کارآفرینی بر مبنای عامل اصلی سرمایه انسانی در اکوسیستم و ایجاد ارزش اقتصادی و اجتماعی برتر در فضای انگیزشی رقابتی کارآفرینانه و حمایت از تولید ملی دست یافتنی است. بی شک ثروت کل جامعه حاصل مجموع ثروت اقتصادی و ثروت اجتماعی است.


طبقه بندی موضوعی
اوقات شرعی

به گزارش خبرنگار نشریه سماع قلم استان مرکزی؛ مهندس وحید سعدی نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش،آشتیان و فراهان با شعار شکوفایی اقتصادی، اقتدار جهانی با کارآفرینی بر مبنای تشخیص و بهره برداری مبتنی بر دانش و تجربه از فرصت های داخلی و بین المللی در راستای اشتغال پایدار و مبارزه با بیکاری براساس اسناد راهبردی و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، به ویژه سند چشم انداز و اقتصاد مقاومتی، از برنامه ها و رویداد های کار آفرینانه خبر داد.

ایشان افزوند: با وجود بحران شدید اقتصادی حاکم بر جامعه طرح های جدیدی در حوزه کار آفرینی ارائه خواهم نمود.

سعدی که از فعالان حوزه کار آفرینی است با بیان این مطلب ادامه داد اولین کارگاه کارآفرینی با برند مرکز مشاوره،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی نوآوران خلاق پارسی که موسس و مدیرعامل آن نیز می باشند، با موضوع کارآفرینی خانگی(کسب و کارهای خانگی)  در تاریخ 30 دی ماه سال جاری در تهران برگزار شد.

گفتنی است این رویداد کار آفرینی با حضور 70 نفر از فعالان این حوزه و تعدادی میهمان ویژه و اساتید دانشگاهی برپا شده است.